BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Największe firmy produkcyjne w powiecie kwidzyńskim: Jabil, LACROIX Electronics, International Paper, KBR Poland oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we współpracy ze szkołami technicznymi w Kwidzynie organizują I Powiatowy Konkurs Wiedzy Technicznej, który odbędzie się 27.04.2016r. o godz. 08.30 w auli CKZIU przy ulicy Staszica 27 w Kwidzynie.

Konkurs adresowany jest do szkół ponadgimnazjalnych o kierunkach technicznych. Uczestnicy konkursu zmagać się będą z zadaniami w jednej z wybranych kategorii: elektroniczno-informatycznej, mechanicznej lub papierniczej.  Konkurs składa się z dwóch testów oceniających zdolność logicznego myślenia oraz znajomość wiedzy kierunkowej. Na uczestników czekają także zadanie otwarte sprawdzające wiedzę praktyczną.

Każdy z uczestników konkursu otrzyma pamiątkowy dyplom, a dla najlepszych w swoich kategoriach czekają  cenne nagrody takie jak: iPhone, tablet, i inne. Konkurs może okazać się nie tylko świetnym sprawdzianem nabytej wiedzy technicznej, ale także nowym cennym doświadczeniem, które może zaprocentować w przyszłości.

plakat

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

NIEODPŁATNE PORADNICTWO

NPP

 

Geodezja

geodezja