W dniu 15. października w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kwidzynie odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Starosty Kwidzyńskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczo-opiekuńczej.

Oprócz nagród Starosty wręczono również Medale Komisji Edukacji Narodowej, a także listy gratulacyjne dla nauczycieli odznaczonych nagrodami Kuratorium Oświaty oraz nauczycieli dyplomowanych.

Starosta Kwidzyński przyjął ślubowanie złożone przez nauczycieli mianowanych, a następnie wręczył akty awansu zawodowego.

Podziękowania za współpracę i wspieranie procesu dydaktycznego otrzymali również z rąk Pana Starosty i Pani Danuty Woronowicz ? Członka Zarządu Powiatu przedstawiciele pracodawców - Panowie: Marek Krzykowski, Adam Ściążko, Maciej Dec oraz Rafał Bzymek.

Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnił Pan Eugeniusz Kiziński wraz z zespołem ?Flesz?.

Zdjęcia: Arkadiusz Kosiński

NIEODPŁATNE PORADNICTWO