Zarząd powiatu rozpatrzył wniosek dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w sprawie dofinansowania zakupu kuchenek elektrycznych do szkolnych pracowni gastronomicznych.

W trakcie inwestycji obejmującej gmach ZSP nr 2, realizowanej w ramach dofinansowanego ze środków unijnych projektu "Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie kwidzyńskim - modernizacja obiektów szkolnych wraz z wyposażeniem",  zostanie odłączony gaz. Ponieważ projekt, obejmuje wsparcie kierunków edukacji związanych z takimi branżami jak chemia lekka, ICT i elektronika oraz energetyka i ekoenergetyka, samorząd powiatu musi sam wspierać inne kierunki kształcenia, w tym hotelarstwo i gastronomię, przeznaczając na zakupy wyposażenia niezbędnego do prowadzenia zajęć pieniądze z własnego budżetu.

Ten sam projekt obejmuje także modernizację wnętrza Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. Inwestycje zostaną zakończone do końca września 2018 roku.

ISO 9001:2008