Od dnia 8 stycznia 2018 r. Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Kwidzynie przyjmuje interesantów w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 7:00 do 15:00 w p. 22 na parterze, po prawej stronie od wejścia.

Kontakt mailowy i telefoniczny pozostaje bez zmian: tel. (055) 646- 50-42, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W celu uzyskania prostej porady lub umówienia wizyty w siedzibie starostwa z rzecznikiem można kontaktować się też przez platformę Facebook na stronie https://www.facebook.com/rzecznikkonsumentowkwidzyn, do znalezienia również pod hasłem: Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Kwidzynie.

Przypominamy, że w przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji przez sprzedawcę, w celu sformułowania przez rzecznika, w imieniu konsumenta, wystąpienia do przedsiębiorcy, niezbędne jest wypełnienie druku skargi do pobrania tutaj.

Zapraszamy.

Wybory samorządowe