BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Ponad sto niepełnosprawnych osób bawiło się podczas zabawy karnawałowej zorganizowanej przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Kwidzynie z siedzibą w Górkach. Zabawa odbyła się w pomieszczeniach użyczonych przez Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny.

W wydarzeniu, oprócz niepełnosprawnych uczestników WTZ w Kwidzynie, wzięli udział uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej z Dzierzgonia, Koniecwałdu i Ryjewa. Specjalnymi gośćmi byli uczniowie klasy III k z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z nauczycielką zawodu p. Ewą Ziółkowską, którzy pomogli w organizacji ubiegłorocznej zabawy andrzejkowej WTZ.

Podczas imprezy nie zabrakło różnych konkursów, w tym na najlepszy strój karnawałowy. Warsztat Terapii Zajęciowej w Kwidzynie, organizator zabawy, powstał w październiku 1993 roku przy Domu Pomocy Społecznej w Kwidzynie. Od pierwszego stycznia 2004 roku prowadzi go kwidzyńska Fundacja "Misericordia" w zabytkowym dworku w Górkach. W zajęciach terapeutycznych uczestniczy 47 osób niepełnosprawnych z całego powiatu kwidzyńskiego.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem

 

Nieodpł. pomoc prawna

NPP