Powiat Kwidzyński otrzymał nominację do finału Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w. Nominowanym obiektem do nagrody jest Remont Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Kwidzynie. Inwestycja jest już na „Liście Polska się Modernizuje 2018”.

Konkurs i jego zasięg rośnie nieprzerwanie od 21 lat. Konkurs wyłania najciekawsze dokonania polskich budowlańców w zakresie modernizacji, renowacji, remontów oraz adaptacji budynków. Nagrodą w konkursie jest statuetka i Tytuł „Modernizacja Roku” dla najciekawszej budowy. Z roku na rok wzrasta zainteresowanie konkursem, świadczy o tym nadsyłana liczba zgłoszeń, która ciągle wzrasta.

Do pobrania:

Nieodpł. pomoc prawna