Drukuj

22 maja Powiat Kwidzyński wraz z partnerskim powiatem Osterholz, serdecznie zaprasza na konferencję pn. „Osoba niepełnosprawna i seniorzy w nowoczesnym społeczeństwie europejskim“.

W konferencji wystąpią prelegenci ze Stowarzyszenia Zielony Krzyż ze Lwowa (Ukraina), specjaliści ds. osób niepełnosprawnych ze Starostwa Powiatowego w Osterholz i innych instytucji oraz Powiatowej Rady Seniorów z Osterholz. Zaangażowane w organizację konferencji będą instytucje zajmujące się pomocą dla seniorów oraz osób niepełnosprawnych, m.in. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Górkach, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kwidzynie, Stowarzyszenie Seniorzy 50 +.

Konferencja „Osoba niepełnosprawna i seniorzy w nowoczesnym społeczeństwie europejskim“ ma na celu, umożliwić wymianę dobrych praktyk oraz informacji między instytucjami i organizacjami z Polski, Niemiec i Ukrainy.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji, która odbędzie się 22.05.2019r. o godzinie 9.00 w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Górkach.

W załączniku formularz zgłoszeniowy który należy wysyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do Starostwa Powiatowego w Kwidzynie, ul. Kościuszki 29 b, pokój 206, do dnia 17.05.2019r.

Serdecznie zapraszamy,
organizatorzy konferencji.

Do pobrania: