BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

27 maja w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kwidzynie, odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy. W posiedzeniu udział wziął Wicestarosta Kwidzyński, Wiesław Wosiak.

Posiedzenie rozpoczęto od otwarcia obrad, stwierdzenia prawomocności obrad oraz przedstawienia ich porządku. Przyjęto protokół z poprzedniego posiedzenia Powiatowej Rady Rynku Pracy, przedstawiono informację o aktualnej sytuacji na rynku pracy w powiecie kwidzyńskim oraz informacje o wysokości środków z Funduszu Pracy w 2019 roku.

Podczas posiedzenia zapoznano się ze zmienionymi zasadami dotyczącymi przyznania osobie niepełnosprawnej środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo działalności w formie spółdzielni socjalnej ze środków PFRON. Ponadto od dnia 14 czerwca 2019 roku przestaną obowiązywać przepisy dotyczące profilowania pomocy dla bezrobotnego. Oznacza to, że od tego dnia powiatowy urząd pracy będzie mógł zaproponować osobie bezrobotnej wszelkie możliwe formy wsparcia realizowane przez urząd. Więcej informacji na stronie: http://kwidzyn.praca.gov.pl/-/9664951-koniec-profilowania-osob-bezrobotnych

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem

 

Nieodpł. pomoc prawna

NPP