13 czerwca w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo Technologicznym w Kwidzynie, odbyło się podsumowanie projektu pt. „Szkoła Bliska Pracy”. Organizatorami projektu są: LACROIX Electronics, SEB -TEAM Edyta Jaworska i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie. W spotkaniu uczestniczyła Danuta Woronowicz, Członek Zarządu Powiatu.

Projekt realizowany był na teranie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu kwidzyńskiego, celem projektu było ułatwienie młodzieży dokonywania wyborów edukacyjno – zawodowych.

Podczas podsumowania projektu zostały przedstawione informacje nt. realizacji projektu, jego celów i założeń. Ofertę edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych w powiecie kwidzyńskim, przedstawiła Danuta Woronowicz, Członek Zarządu Powiatu Kwidzyńskiego, o potrzebach lokalnych pracodawców z powiatu kwidzyńskiego, mówiła Sylwia Tokarska, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kwidzynie. Podsumowano również wyniki konkursu realizowanego w ramach projektu. Spotkanie zakończyły warsztaty z elektroniki dla uczestników projektu.

Nieodpł. pomoc prawna