BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

4 lipca (czwartek) o godz. 9.30 w parku przy zabytkowym dworku w Górkach (gmina Kwidzyn) odbędą się zawody wędkarskie - spławikowe dla osób niepełnosprawnych.

Ich organizatorem jest Warsztat Terapii Zajęciowej w Kwidzynie, z siedzibą w Górkach, prowadzony przez Fundację „Misericordia”. Celem zawodów jest między innymi popularyzacja zajęć rekreacyjnych wśród osób niepełnosprawnych, a także promowanie powiatu kwidzyńskiego oraz gminy Kwidzyn jako środowiska przyjaznego osobom niepełnosprawnym. Jak co roku w zawodach wezmą udział drużyny reprezentujące domy pomocy społecznej i warsztaty terapii zajęciowej, także spoza powiatu kwidzyńskiego.

Każda placówka może wystawić czteroosobową drużynę. Zawody wygra drużyna, która złowi najwięcej ryb. Jak zawsze po ich policzeniu ryby ponownie trafią do stawów, którymi gospodaruje kwidzyński Warsztat Terapii Zajęciowej. W ubiegłym roku najlepsza w zawodach okazała się drużyna "Przyjaciele", reprezentująca środowisko osób niepełnosprawnych w Kwidzynie. Drugie miejsce w zawodach zajęli wędkarze z Domu Pomocy Społecznej w Ryjewie, natomiast trzecie z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Koniecwałdzie.

IMG 8686

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem

 

Nieodpł. pomoc prawna

NPP