10 lipca 2019 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kwidzynie odbyło się z udziałem przedstawicieli kół łowieckich i Wicestarosty Kwidzyńskiego Wiesława Wosiaka posiedzenie Powiatowej Rady Łowieckiej.

W czasie posiedzenia przedstawiciel Powiatowego Lekarza Weterynarii złożył informację na temat zagrożena afrykańskim pomorem świń (ASF). Poinformował, że na terenie województwa pomorskiego nie odnotowano przypadków ognisk choroby ASF, prowadzone są natomiast działania profilaktyczne przeciwdziałające chorobie i jej skutkom. Kolejnym poruszanym tematem była organizacja Powiatowego Hubertusa. Zebrani uzgodnili, że organizatorem tegorocznych obchodów będzie koło łowieckie „Odyniec” obchodzące w tym roku 65-lecie istnienia.

Nieodpł. pomoc prawna