Zabawka ludowa z Powiśla, to projekt Gminnego Ośrodka Kultury w Kwidzynie, realizowany w partnerstwie z Kwidzyńskim Towarzystwem Kulturalnym i Towarzystwem Miłośników Ziemi Kwidzyńskiej.

Od września do października w Pracowni Haftu Artystycznego w Pastwie będą odbywały się warsztaty tworzenia oraz zdobienia zabawki ludowej z wykorzystywaniem tradycyjnych form i zdobień powiślańskiego haftu płaskiego. Warsztaty adresowane są do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych z terenu gminy Kwidzyn, a także dla osób dorosłych, w tym także seniorów.

Informacje na temat warsztatów można uzyskać w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Grudziądzkiej 30 w Kwidzynie, tel. 55 275 94 70, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zabawka ludowa

Nieodpł. pomoc prawna