Zapraszamy na organizowane przez Powiślańską Lokalną Grupę Działania bezpłatne szkolenia dla mieszkańców z obszaru PLGD.

Szkolenia odbędą się na terenie 5 gmin Powiatu Kwidzyńskiego, a ich tematyka będzie dotyczyć podniesienia kompetencji mieszkańców w zakresie zakładania działalności gospodarczej oraz rozwoju oferty turystycznej i obsługi ruchu turystycznego.

Szczegółowe terminy i miejsca organizacji szkoleń znajdują się w zamieszczonym poniżej plakacie.

Informacji związanych z organizowanymi szkoleniami udzielają:

pracownicy Biura PLGD telefonicznie 55/ 261 37 06 lub drogą mailową:

oraz wykonawca

Edu-Consulting Anna Wiechowska