20 listopada 2019 roku o godzinie 16.00 w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kwidzynie, sala nr 17, ul. Hallera 5 odbędzie się spotkanie informacyjne dla cudzoziemców.

W trakcie spotkania dowiecie się Państwo między innymi:
- jak legalizować pobyt i pracę,
- jak obowiązki podatkowe,
- jakie są rodzaje umów z pracodawcą i jakimi obowiązkami skutkują ,
- jakie obowiązki musi spełnić pracodawca .

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych – obywateli państw spoza Unii Europejskiej, tłumaczone na języki: ukraiński/rosyjski.

Organizator Centrum Wsparcia Imigrantek i Imigrantów w Gdańsku we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Kwidzynie.

Pабота в Польше - приглашение на бесплатную информационную встречу для иностранцев!

20 ноябрь 2019 года в 16.00 в г. Квидзын ул. Hallera 5, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, sala nr 17, состоится информационная встреча для иностранцев.

Во время встречи вы узнаете:
- как легализировать побыт и работу,
- какие существуют налоговые обязанности ,
- какие бывают виды договоров с работодателем и к какими обязанностями они приводят ,
- какие обязонности должен исполнять работодатель.

Встреча открыта для всех желающих граждан стран, не входящих в Европейский Союз с переводом на украинский / русский языки.

Nieodpł. pomoc prawna