BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

6 grudnia (piątek) w godz. 13.00-18.00 i 7 grudnia (sobota) w godz. 10.00-15.00 w Centrum Handlowym "Liwa" w Kwidzynie odbędą się przedświąteczne kiermasze, których organizatorem jest Warsztat Terapii Zajęciowej w Kwidzynie z siedzibą w Górkach, prowadzony przez kwidzyńską Fundację "Misericordia".

Współorganizator kiermaszów to Centrum Handlowe "Liwa". Podczas kiermaszów będzie można kupić świąteczne ozdoby wykonane ręcznie podczas zajęć prowadzonych w kwidzyńskim WTZ przez niepełnosprawnych uczestników warsztatu. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie w całości na rehabilitację podopiecznych. Podczas kiermaszów wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kwidzynie poprowadzą zajęcia dla dzieci. Siedziba kwidzyńskiego WTZ znajduje się w zabytkowym dworku w Górkach, na terenie gminy Kwidzyn.
Od stycznia 2004 roku prowadzi go kwidzyńska Fundacja "Misericordia". Podczas zajęć niepełnosprawni mieszkańcy powiatu kwidzyńskiego uczą się samodzielności oraz zdobywają umiejętności przydatnych w przyszłej pracy zawodowej. Kiermasze to nie tylko sposób na pozyskanie środków na rehabilitację, ale także promocja placówki, która w ten sposób zachęca osoby niepełnosprawne z całego powiatu kwidzyńskiego do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych w warsztacie.

 plakat kiermasz grudzien 2019 kiermasz 

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

NIEODPŁATNE PORADNICTWO

NPP

 

Geodezja

geodezja