BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

26 maja (piątek) o godz. 15.30 w Bibliotece Miejsko-Powiatowej w Kwidzynie oraz w sąsiedztwie gmachu biblioteki odbędzie się piknik polsko-ukraiński „Mosty przyjaźni”.

To jedno z wielu przedsięwzięć, realizowanych w ramach projektu „Pomorskie z Ukrainą, Powiat Kwidzyński z Ukrainą”, którego celem jest wsparcie obywateli Ukrainy, którzy z powodu agresji rosyjskiej musieli opuścić swoje domy i przebywają od 24 lutego ubiegłego roku w województwie pomorskim i powiecie kwidzyńskim.

W gmachu biblioteki oraz przy budynku odbędą się między innymi różne zabawy i konkursy z nagrodami oraz warsztaty „Zrób i zabierz do domu”. W projekcie „Pomorskie z Ukrainą, Powiat Kwidzyński z Ukrainą” uczestniczy czterdziestu obywateli Ukrainy, w tym dziesięcioro dzieci. W jego ramach odbywają się między innymi kursy i szkolenia zawodowe, nauka języka polskiego, różnego rodzaju konsultacje, w tym psychologiczne oraz warsztaty. Kolejny piknik polsko-ukraiński odbędzie się 3 czerwca w siedzibie Fundacji M.A.P.A. Obywatelska przy ul. Odrowskiego 10 w Kwidzynie.

zalacznik 2 Plakat Piknik polsko ukrainski

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja