BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Ogłoszenie naboru przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej w związku ze zbliżającym się otwartym konkursem ofert na realizację zadań publicznych w 2019 roku w zakresie wspierania osób niepełnosprawnych - „Wspomaganie umiejętności porozumiewania się - likwidacja barier w komunikowaniu się dzieci i młodzieży niepełnosprawnych lub zagrożonych niepełnosprawnością i ich rodziców z terenu powiatu kwidzyńskiego”.

W związku z planowanym w 2019 roku otwartym konkursem ofert na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania osób niepełnosprawnych - „Wspomaganie umiejętności porozumiewania się - likwidacja barier w komunikowaniu się dzieci i młodzieży niepełnosprawnych lub zagrożonych niepełnosprawnością i ich rodziców z terenu powiatu kwidzyńskiego”, który zostanie ogłoszony przez Zarząd Powiatu Kwidzyńskiego -Starostwo Powiatowe w Kwidzynie ogłasza nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej.

Komisja konkursowa składać się będzie z 3 przedstawicieli samorządu oraz co najmniej 2 przedstawicieli organizacji pozarządowych lub podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, z wyłączeniem osób reprezentujących organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy biorące udział w konkursie.

Zakładany termin posiedzenia komisji – 6 maja 2019 r. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur (z krótkim opisem swojej działalności) do dnia 25 marca 2019 r. do godz. 16.00 włącznie, drogą mailową ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) bądź pisemnie na adres:

Starostwo Powiatowe w Kwidzynie
ul. T. Kościuszki 29 b
82-500 Kwidzyn

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Rozwoju Powiatu i Polityki Społecznej, pok. 204, nr tel. 55 646 50 55.

 

 Do pobrania:

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem

 

Nieodpł. pomoc prawna

NPP