Drukuj

Ogłoszenie o naborze do komisji konkursowej - realizacja zadań publicznych w 2014 roku w zakresie wspierania osób niepełnosprawnych

- ?Wspomaganie umiejętności  porozumiewania się - likwidacja barier w komunikowaniu się dzieci i młodzieży niepełnosprawnych lub zagrożonych niepełnosprawnością i ich rodziców z terenu powiatu kwidzyńskiego?

W związku z  otwartym konkursem ofert na realizację zadań publicznych w 2014 roku w zakresie wspierania osób niepełnosprawnych - ?Wspomaganie umiejętności  porozumiewania się - likwidacja barier w komunikowaniu się  dzieci i młodzieży niepełnosprawnych lub zagrożonych niepełnosprawnością i ich rodziców z terenu powiatu kwidzyńskiego?, który zostanie ogłoszony przez Zarząd Powiatu Kwidzyńskiego -Starostwo Powiatowe w Kwidzynie ogłasza nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej.

Komisja konkursowa składać się będzie z 3 przedstawicieli samorządu oraz co najmniej 2 przedstawicieli organizacji pozarządowych lub podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, z wyłączeniem osób reprezentujących organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy biorące udział w konkursie.

Posiedzenie komisji odbędzie się 01 kwietnia 2014 r. o godz. 10.00  w  siedzibie Starostwa Powiatowego w Kwidzynie.
Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur (z krótkim opisem swojej działalności) do dnia 03 marca 2014 r. do godz. 16.00 włącznie, drogą mailową ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) bądź pisemnie na adres:

Starostwo Powiatowe w Kwidzynie
ul. T. Kościuszki 26 b
82-500 Kwidzyn

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Rozwoju Powiatu i Polityki Społecznej, pok. 204, nr tel. 55 646 50 55.