Dnia 31 sierpnia 2019 r. o godzinie 17:00 w Sali Rodła ( I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Gębika w Kwidzynie, ul. Konarskiego 12) odbył się spektakl pt. „Who is Tommy”, inspirowany filmem 'Tommy' z 1975 roku, stworzonym na podstawie albumu zespołu The Who, o tej samej nazwie.

Spektakl powstał we współpracy polsko –niemiecko- ukraińskiej młodzieży. Spektakl to historia zszokowanego chłopca, który musi wyzwolić się z lęków, swojej rodziny i wymagań swoich bliźnich, aby znaleźć siebie. Projekt został dofinansowany dzięki Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży, placówce Bredbeck, IGS (szkoła integracyjna) oraz Starostwu Powiatowemu w Kwidzynie. Spektakl został bardzo dobrze oceniony przez publiczność.

Dziękujemy aktorom, reżyserom i choreografom za wspaniałe widowisko.

Nieodpł. pomoc prawna