Drukuj

Kwidzyński Park Przemysłowo - Technologiczny  sp.z o.o. w Górkach przygotował projekt partnerski pn. "Nadwiślańskie Obserwatorium Gospodarcze". Partnerami w projekcie są: Powiat Kwidzyński/Starostwo Powiatowe w Kwidzynie oraz Grudziądzki Park Przemysłowy.

Wszystkie zaplanowane w projekcie działania są w 100% finansowane ze środków Unii Europejskiej (85%) oraz z Budżetu Państwa (15%).

Projekt ma charakter promująco - badawczy. Okres realizacji : 01.06.2011 - 30.11.2012.

Adresatami działań w ramach projektu są: sektor MŚP branży odnawialnych źródeł energii, władze samorządów terytorialnych oraz instytucje otoczenia biznesowego z regionów partnerskich i Subregionu Nadwiślańskiego.

Do najważniejszych działań w ramach projektu należy: opracowanie i publikacja raportów dotyczących kondycji i stanu branży OZE w województwie pomorskim i kujawsko - pomorskim oraz rekomendacje działań i kierunków wsparcia, organizacje spotkań warsztatowych w celu wypracowania wspólnego stanowiska dot. przyszłości branży OZE, organizacja konferencji w dwóch województwach na temat promocji OZE.  
 
Starostwo Powiatowe jako Partner w projekcie odpowiedzialny jest za współpracę i przygotowanie konferencji pn. "PROGNOZY I ANALIZY POTENCJAŁU PRZEDSIĘBIORSTW SEKTORA ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII (OZE) NA TERENIE WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO", która odbędzie się  w Kwidzynie 22.06.2012 r. w Muzeum Zamkowym przy ul. Katedralnej 1 w godzinach od 10.00 - 16.00  
    
Zgłoszenia na konferencję prosimy kierować za pomocą formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 55 646 50 50, fax (055)646 50

Serdecznie zapraszamy, ilość miejsc ograniczona

Do pobrania:

zaproszenie