Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Targach Edukacyjnych i Targach Pracy, które odbędą się 20 marca 2020 r. (piątek) w godzinach od 9.00 do 14.00 w Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr 2 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Kwidzynie, ul. Żwirki i Wigury 1.

Targi – organizowane przez Powiat Kwidzyński – adresowane są przede wszystkim do uczniów klas VIII szkół podstawowych i klas III Branżowych Szkół I Stopnia, oraz dla rodziców, nauczycieli, pracodawców, ale także wszystkich wyrażających zainteresowanie udziałem. Maja one umożliwić lepsze zapoznanie się z ofertą kształcenia szkół Powiatu Kwidzyńskiego, jak również pogłębić współpracę na styku szkoły – przedstawiciele biznesu - środowisko lokalne. Chcielibyśmy, aby wszyscy zainteresowani mogli bezpośrednio porozmawiać m.in. o perspektywach przyszłego zatrudnienia, czy charakterze pracy w danej firmie.

NIEODPŁATNE PORADNICTWO