BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

W dniu 13.01.2011r. już po raz siódmy w Zespole szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kwidzynie odbyły się eliminacje wojewódzkie Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik.

Do eliminacji zgłosiły się 4 szkoły z województwa pomorskiego, które reprezentowało 8 uczniów. Na etapie wojewódzkim uczniowie pisali test z wiadomości teoretycznych oraz wykonywali zadanie praktyczne:

  • tort okolicznościowy i torcik do degustacji
  • 3 różne figurki marcepanowe
  • dekoracyjny napis z ciemnej czekolady

Temat części praktycznej: Inspiracje ?Świat baśni i bajek?
     Prace uczniów oceniała Komisja Wojewódzka powołana przez Komitet Główny Turnieju we Wrocławiu. W skład Komisji wchodzili: Przewodniczący Marek Nowicki ? przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Gdańsku, z-ca przewodniczącego Teresa Komorowska ? nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZSP2 w Kwidzynie oraz mistrzowie cukiernicy, nauczyciele przedmiotów zawodowych i praktycznej nauki zawodu z województwa pomorskiego.
     Po ocenie części teoretycznej i praktycznej wyłoniono zwycięzców etapu wojewódzkiego Turnieju, a zarazem kandydatów do eliminacji ogólnopolskich .
Zespól szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kwidzynie reprezentowało 3 uczniów, którzy zajęli następujące miejsca:

  1. Wioleta Olszowy ?  I miejsce
  2. Katarzyna Głowacka ? II miejsce
  3. Alicja Marchlewicz  - VI miejsce

     Wszyscy uczestnicy eliminacji wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w zawodzie Cukiernik otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kwidzynie.
     Poniżej dołączamy tabelę wszystkich uczestników eliminacji wojewódzkich Turnieju z podaniem miejsc w klasyfikacji końcowej.

L.p. Nazwisko i imię Szkoła Miejsce w klasyfikacji
1 Olszowy Wioleta Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kwidzynie I
2 Głowacka Katarzyna Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kwidzynie II
3 Kumur Michał Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i Chemicznego w Gdańsku III
4 Grzenkowska Emilia Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i Chemicznego w Gdańsku IV
5 Kotłowski Marcin Zespół Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich w Tczewie V
6 Marchlewicz Alicja Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kwidzynie VI
7 Basista Paweł Zespół Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich w Tczewie VII
8 Gigowski Damian Zespół Szkół Budowlanych w Gdyni VIII


Teresa Komorowska

 

 

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

NIEODPŁATNE PORADNICTWO

NPP

 

Geodezja

geodezja