BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

19 listopada (sobota) o godz. 10.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ul. Słonecznej 2 w Kwidzynie odbędzie się Integracyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Olimpiad Specjalnych Polska Pomorskie.

Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne  Polska – Pomorskie z siedzibą w Kwidzynie  jest organizacją działającą na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną na terenie województwa pomorskiego. Jako jedyna organizacja pozarządowa organizuje zawody na szczeblu lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim zgodnie z Ceremoniałem Olimpijskim (za zgodą Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego).

Każdego roku oddział organizuje ponad 20 imprez sportowych, w których uczestniczy przeszło 1200 zawodników z niepełnosprawnością intelektualną.  W pomorskim oddziale Olimpiad Specjalnych działa 31 sekcji, w których na co dzień trenuje 574 zawodników. Uprawiane dyscypliny to pływanie, lekkoatletyka, koszykówka, badminton, bocce, bowling, kolarstwo, jazda konna, piłka nożna, trójbój siłowy, jazda na wrotkach, żeglarstwo, kajakarstwo, tenis stołowy, tenis ziemny, gimnastyka, hokej halowy, narciarstwo biegowe, bieg na rakietach śnieżnych.

Oddział jest prekursorem kajakarstwa jako dyscypliny dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

NIEODPŁATNE PORADNICTWO

NPP

 

Geodezja

geodezja