31 stycznia (wtorek) o godz. 11.00 w Kartuzach starosta Jerzy Godzik weźmie udział w Konwencie Powiatów Województwa Pomorskiego.

Podczas konwentu Monika Kończyk, pomorski kurator oświaty, przedstawi informację na temat wdrażania zmian systemowych w oświacie. Przedstawiona zostanie także informacja dotycząca zakresu działania Oddziału Pomorskiego ds. Cudzoziemców Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego. Poza tym podczas konwentu zostanie przedstawiona sytuacja na lokalnych rynkach pracy w 2016 roku.

Poruszone zostaną między innymi sprawy sportu szkolnego, szkolnictwa zawodowego. Nastąpi też wybór przedstawiciela konwentu do Rady Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Gdańsku.

NIEODPŁATNE PORADNICTWO