BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Starosta Jerzy Godzik uczestniczył w Starogardzie Gdańskim w spotkaniu subregionu. Subregion tworzą powiaty starogardzki, sztumski, malborski, tczewski i kwidzyński. Celem spotkania było rozpoczęcie prac nad wypracowaniem listy zadań, które zostaną umieszczone w nowej strategii województwa pomorskiego.

W styczniu tego roku radni sejmiku województwa pomorskiego przyjęli zasady, tryb i harmonogram dotyczący opracowania nowej strategii. W nowym dokumencie samorząd powiatu zamierza umieścić budowę obwodnicy Kwidzyna. Nowe rozdanie środków unijnych będzie jednak koncentrowało się na wspieraniu realizacji tzw. miękkich projektów, dotyczących między innymi innowacji, szkoleń, dokształcania oraz realizacji programów z zakresu profilaktyki prozdrowotnej.

Prace zespołów roboczych, które powstały w ramach subregionu powinny zakończyć się do 16 września bieżącego roku. Po tym czasie lista zadań, które miałyby być realizowane na terenie powiatów starogardzkiego, sztumskiego, malborskiego, tczewskiego i kwidzyńskiego, zostanie przedstawiona zarządowi województwa pomorskiego.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

NIEODPŁATNE PORADNICTWO

NPP

 

Geodezja

geodezja