12 czerwca w Starostwie Powiatowym w Kwidzynie odbyło się spotkanie dzieci ze Świetlicy Środowiskowej z ul. Hallera ze Starostą Kwidzyńskim, Jerzym Godzikiem.

Głównym punktem wizyty było spotkanie z panem starostą, który opowiedział o powiecie kwidzyńskim oraz o gminach wchodzących w skład powiatu. W drugiej części spotkania, dzieci miały okazję zadać kilka pytań Staroście m.in. czy lubi swoją pracę, jakie jest jego hobby oraz jaki ma ulubiony kolor.
Dzieci dowiedziały się m.in. o współpracy Powiatu Kwidzyńskiego i Osterholz czy o pracy Urzędnika. Odwiedziły salę Partnerską Powiatu Kwidzyńskiego i Powiatu Osterholz, w której czekały na nich zadania.

Mali goście otrzymali od nas drobne upominki, które będą kojarzyły się im z wizytą w Starostwie Powiatowym w Kwidzynie.
Dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy na kolejne wizyty.

NIEODPŁATNE PORADNICTWO