BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

13 czerwca w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo Technologicznym w Kwidzynie, odbyło się podsumowanie projektu pt. „Szkoła Bliska Pracy”. Organizatorami projektu są: LACROIX Electronics, SEB -TEAM Edyta Jaworska i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie. W spotkaniu uczestniczyła Danuta Woronowicz, Członek Zarządu Powiatu.

Projekt realizowany był na teranie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu kwidzyńskiego, celem projektu było ułatwienie młodzieży dokonywania wyborów edukacyjno – zawodowych.

Podczas podsumowania projektu zostały przedstawione informacje nt. realizacji projektu, jego celów i założeń. Ofertę edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych w powiecie kwidzyńskim, przedstawiła Danuta Woronowicz, Członek Zarządu Powiatu Kwidzyńskiego, o potrzebach lokalnych pracodawców z powiatu kwidzyńskiego, mówiła Sylwia Tokarska, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kwidzynie. Podsumowano również wyniki konkursu realizowanego w ramach projektu. Spotkanie zakończyły warsztaty z elektroniki dla uczestników projektu.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

NIEODPŁATNE PORADNICTWO

NPP

 

Geodezja

geodezja