BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Zarząd Towarzystwa Kulturalnego Ludności Niemieckiej "Ojczyzna" w Kwidzynie uzyskał absolutorium. W Walnym Zgromadzeniu, które odbyło się w kwidzyńskiej siedzibie organizacji, wzięło udział dwudziestu jeden delegatów, reprezentujących członków z całego rejonu.

W spotkaniu wziął udział także Bernhard Kolb z organizacji Heimakreis Stuhm. TKLN "Ojczyzna" powstało w 1992 roku. Nie skupia jedynie osób z korzeniami niemieckimi, ale także osoby, które interesują się językiem i kulturą niemiecką. Organizacją od początku kieruje Manfred Ortman. Towarzystwo Kulturalne Ludności Niemieckiej "Ojczyzna" jest członkiem porozumienia pomiędzy samorządem Kwidzyna i Zakonem Johannitów, w sprawie funkcjonowania Stacji Socjalnej.

Stacja od lat zapewnia pomoc charytatywną potrzebującym mieszkańcom miasta Kwidzyna, a także powiatu kwidzyńskiego. Towarzystwo jest organizatorem i współorganizatorem wielu imprez, w tym Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych, Święta Pieczonego Ziemniaka czy Konkursu Wieńców Adwentowych.

zarzad TKLN

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

NIEODPŁATNE PORADNICTWO

NPP

 

Geodezja

geodezja