BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

6 sierpnia (wtorek) w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku, starosta Jerzy Godzik i Tomasz Pisarek z zarządu powiatu, wezmą udział w spotkaniu, podczas którego ma zostać podpisana umowa w sprawie pozyskania dofinansowania na przebudowę drogi Korzeniewo - Pastwa ze środków Funduszu Dróg Samorządowych.

Powiat uzyskał dofinansowanie w wysokości 1 mln 940 tys. zł. To 50% kosztów przedsięwzięcia. Zmodernizowany zostanie odcinek drogi o długości ponad 6 km. Koszt inwestycji szacowany jest na ok. 4 mln zł. W budżecie powiatu zaplanowano na inwestycję kwotę w wysokości ok. 2 mln zł.

Fundusz Dróg Samorządowych jest państwowym funduszem celowym ustanowionym na mocy ustawy z 23 października 2018 r. Celem funduszu jest między innymi przyspieszenie powstawania nowoczesnej i bezpiecznej infrastruktury drogowej na szczeblu lokalnym oraz poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego i parametrów technicznych lokalnej sieci drogowej, a także poprawa i zwiększenie atrakcyjności i dostępności terenów inwestycyjnych.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

NIEODPŁATNE PORADNICTWO

NPP

 

Geodezja

geodezja