BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Niepełnosprawne osoby z całego powiatu wzięły udział w Powiatowej Olimpiadzie Kół i Środowisk Osób Niepełnosprawnych. Impreza odbyła się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wiejskiej w Kwidzynie.

Organizatorem był Kwidzyński Klub Lekkoatletyczny "Rodło", a współorganizatorami Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie. Pomocy udzieliło też Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji. Wśród gości, którzy przybyli na zawody byli Wiesław Wosiak, wicestarosta kwidzyński, Piotr Widz, wiceburmistrz Kwidzyna, Renata Majda, kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kwidzynie, Joanna Stasińska, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Kwidzynie oraz Bogdan Muchowski, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kwidzynie. Olimpiada została zorganizowana została po raz ósmy. Wszystkie rozgrywane konkurencje, poprowadził Marek Sroka z Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji. W olimpiadzie wygrywają wszyscy. Każda drużyna otrzymuje puchar i pamiątkowe zdjęcie. Wiesław Wosiak, wicestarosta kwidzyński, po zakończeniu sportowych zmagań wręczył puchary i nagrody wszystkim drużynom uczestniczącym w imprezie.
Zawody umożliwiają udział w sportowej zabawie także osobom niepełnosprawnym, które z powodu znacznych ograniczeń nie mogą brać udziału w konkurencjach rozgrywanych między innymi w ramach Olimpiad Specjalnych.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

NIEODPŁATNE PORADNICTWO

NPP

 

Geodezja

geodezja