BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

„Edukacja i biznes – kluczowe partnerstwo” - pod takim hasłem w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo-Technologicznym w Górkach, gm. Kwidzyn, odbyła konferencja z udziałem przedsiębiorców, dyrektorów szkół i przedstawicieli samorządów.

Jej celem było wzmocnienie współpracy szkół z pracodawcami. Spotkanie odbyło się pod honorowym patronatem starostów powiatów malborskiego, nowodworskiego, sztumskiego i tczewskiego.
W konferencji udział wzięli między innymi Jerzy Godzik, starosta kwidzyński, Jerzy Śnieg, przewodniczący rady powiatu, wicestarosta Wiesław Wosiak, Piotr Halagiera, wiceburmistrz Kwidzyna, Sylwia Celmera, starosta sztumski, Danuta Woronowicz i Tomasz Pisarek z zarządu powiatu oraz przedstawiciele samorządów z malborskiego, nowodworskiego, sztumskiego i tczewskiego. W spotkaniu uczestniczył także Przemysław Sztandera, prezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Gości powitał Damian Orzeł, koordynator ds. szkolnictwa w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Konferencja jest wspólną inicjatywą trzech podmiotów: Starostwa Powiatowego w Kwidzynie, firmy EDU-Consulting, reprezentowaną przez panią Annę Wiechowską z Kwidzyna oraz Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Patronat objęli Kuratorium Oświaty w Gdańsku i Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego. Podczas konferencji odbyły się także szkolenia:
- dla szkół i organów prowadzących „Budowanie marki szkoły poprzez promocję i marketing we współpracy z biznesem”, poprowadzone przez prof. Jan Fazlagić z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie,
- dla przedsiębiorców, dotyczące skutecznego budowania marki i wizerunku firmy poprzez współpracę z oświatą. Poprowadziła je Marta Szadowiak z CEO w agencji Projekt PR.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

NIEODPŁATNE PORADNICTWO

NPP

 

Geodezja

geodezja