Dnia 27 stycznia 2020 roku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku odbyła się Konferencja pod tytułem „Wspólnie tworzymy rynek pracy przyszłości”. Uroczystość towarzyszyła obchodom Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia.

Z ramienia Powiatu Kwidzyńskiego udział w konferencji wzięli Wicestarosta Kwidzyński Wiesław Wosiak oraz Dyrekcja Powiatowego Urzędu Pracy w Kwidzynie. Uczestników konferencji powitała Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku Joanna Witkowska. Podczas uroczystości wystąpił również Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Leszek Bonna, a zaproszeni goście wygłosili inspirujące wykłady o kompetencjach przyszłości. Następnie wręczono wyróżnienia dla pracowników publicznych służb zatrudnienia oraz podziękowań dla instytucji współpracujących z urzędami pracy.
Konferencja została zorganizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku oraz Powiatowe Urzędy Pracy województwa pomorskiego.
Wszystkim wyróżnionym pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Kwidzynie serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Nieodpł. pomoc prawna