Starostwo Powiatowe w Kwidzynie złagodziło wprowadzone w związku z stanem epidemii ograniczenia w obsłudze interesantów Wydziału Komunikacji w Kwidzynie.

Wydział został ponowne otwarty dla interesantów w godzinach od 7.00 do 15.00. po wcześniejszej wyłącznie telefonicznej rezerwacji terminu wizyty.

Telefoniczne zapisy wizyt odbywają się w dni robocze w godzinach 7.00 – 10.00, pod numerem telefonu:

• w sprawach z zakresu rejestracji pojazdów – 55 646 50 37
  • w sprawach z zakresu praw jazdy – 55 646 50 32

Zaleca się, aby do poczekalni zgłaszały się jedynie osoby umówione maksymalnie na 5 minut przed wyznaczoną godziną wizyty, bezwzględnie zabezpieczone maską ochronną zasłaniającą usta i nos oraz zasłaniające ręce jednorazowymi rękawiczkach.

Sprawy lub czynności, które nie wymagają osobistej wizyty w urzędzie należy załatwiać korespondencyjnie. Osoby, które nabyły lub sprzedały pojazd zarejestrowany na terenie Rzeczypospolitej Polskiej mogą dokonywać zgłoszenia nabycia bądź zbycia pojazdu drogą elektroniczną przez platformę ePUAP, za pośrednictwem operatora pocztowego lub w punkcie obsługi interesanta.

Powyższe zmiany obowiązują do odwołania.

NIEODPŁATNE PORADNICTWO