24 czerwca 2020r. Wicestarosta Powiatu Kwidzyńskiego Wiesław Wosiak, wziął udział w Walnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia „Pomorskie w Unii Europejskiej”.

Posiedzenie zorganizowane zostało metodą on-line na platformie Zoom.
Głównym celem stowarzyszenia jest promowanie i reprezentowanie interesów członków Stowarzyszenia w kraju i za granicą, ze szczególnym uwzględnieniem Unii Europejskiej, podejmowanie działań na rzecz zrównoważonego rozwoju województwa pomorskiego oraz podnoszenia jakości życia jego mieszkańców, rozpowszechnianie wiedzy i informacji na temat programów, przetargów i inicjatyw Unii Europejskiej oraz know-how, najlepszych praktyk związanych z funkcjonowaniem Unii Europejskiej, inicjowanie i koordynacja wspólnych przedsięwzięć służących korzystnym przemianom w województwie pomorskim.
Posiedzenie poświęcone było przyjęciu budżetu na rok 2020 oraz planu pracy Stowarzyszenia.
Podczas obrad zatwierdzono również sprawozdania finansowe za rok 2019.

NIEODPŁATNE PORADNICTWO