Zofia Bednarz, mieszkanka Domu Pomocy Społecznej w Kwidzynie, obchodziła setne urodziny.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią wirusa SARS-COV-2, spotkanie z okazji tego szczególnego święta odbyło się w ograniczonym gronie najbliższych osób, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Jubilatce towarzyszyła jedynie najbliższa rodzin, Joanna Stasińska, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Kwidzynie Pani i Krystyna Chodara, kierownik Działu Terapeutyczno - Opiekuńczego w kwidzyńskim DPS. Podczas spotkania obecni byli również najmłodsi członkowie rodziny pani Zofii, którzy są uczniami Szkoły Muzycznej w Kwidzynie i z okazji setnych urodzin przygotowali występ.
Z okazji setnych urodzin pani Zofia Bednarz otrzymała list gratulacyjny i kwiaty od Jerzego Godzika, starosty Kwidzyńskiego oraz list gratulacyjny, kwiaty i tort od Andrzeja Krzysztofiaka, burmistrza Kwidzyna. Pani Zofia jest mieszkanką Domu Pomocy Społecznej od 21 listopada 2019 roku. Całe życie pracowała w gospodarstwie rolnym oraz była związana z Kołem Różańcowym i Kołem Gospodyń Wiejskich w Rakowcu. Pani Zofia doczekała się trojga dzieci.

foto wiad1

Foto: DPS Kwidzyn