Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze odbyły się w Kwidzynie. Wystartowało w nich dziewięć  drużyn, w tym pięć męskich i  cztery kobiece.

Wśród gości kibicujących strażakom byli między innymi Jerzy Śnieg, przewodniczący rady powiatu kwidzyńskiego, Elżbieta Krajewska, wójt gminy Sadlinki i Sławomir Słupczyński, wójt gminy Ryjewo. Organizatorami zawodów byli Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w  Kwidzynie. Drużyny startowały w sztafecie pożarniczej 7 x 50 m z przeszkodami oraz ćwiczeniu bojowym. Trzy najlepsze drużyny męskie  oraz trzy najlepsze drużyny kobiece wezmą udział w zawodach wojewódzkich. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami, pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.

Wyniki zawodów

Męskie drużyny pożarnicze