BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

30.05.2016 r.  Starosta Jerzy Godzik oraz Członek Zarządu  Danuta Woronowicz  uczestniczyli w posiedzeniu XXII sesji Sejmiku Województwa Pomorskiego, która odbyła się w Urzędzie Miejskim w  Kwidzynie.

Tym razem to Kwidzyn gościł radnych województwa pomorskiego. Celem wyjazdowych sesji Sejmiku, oprócz ukazania pracy radnych województwa, jest także prezentacja siły i znaczenia zróżnicowanych części województwa pomorskiego.

Tematami przewodnimi, oprócz obowiązkowych punktów była dyskusja dotycząca rynku pracy oraz kształcenia zawodowego w województwie pomorskim wraz z informacją Zarządu Województwa Pomorskiego, dotyczącą trendów na rynku pracy oraz potrzeb i perspektyw w zakresie kształtowania sieci szkół zawodowych, uwzględniających potrzeby regionu. Radni oraz zaproszeni goście mogli zapoznać się  z przedstawioną przez Wiesława Byczkowskiego – Wicemarszałka Województwa Pomorskiego informacją na temat stanu realizacji Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013 oraz sprawozdaniem z pracy Zarządu Województwa Pomorskiego.

Natomiast Jan Kleinszmidt – Przewodniczący Sejmiku Województwa Pomorskiego przedstawił informację o  podejmowanych działaniach w okresie między sesjami oraz o korespondencji wpływającej do Kancelarii Sejmiku.

Ponadto podczas sesji w  Kwidzynie Radni Sejmiku Województwa Pomorskiego podjęli uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na wniesienie przez Województwo Pomorskie do spółki działającej pod firmą Pomorska Kolej Metropolitalna Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdańsku wkładu niepieniężnego na pokrycie akcji obejmowanych w podwyższonym kapitale zakładowym Spółki.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

NIEODPŁATNE PORADNICTWO

NPP

 

Geodezja

geodezja