Dnia 8 czerwca 2016 r. w Urzędzie Miejskim w Słupsku odbył się konwent Powiatów Województwa Pomorskiego, w którym uczestniczył Wicestarosta Powiatu Kwidzyńskiego Andrzej Fortuna.

Tematami Konwentu były:

• Informacje na temat map potrzeb zdrowotnych,
  • Przedstawienie informacji na temat aktualnego stanu prac nad utworzeniem map potrzeb zdrowotnych,
  • Informacje na temat dotacji UE na ochronę zdrowia w kontekście stanu prac nad utworzeniem map potrzeb zdrowotnych,
  • Informacje nt. planowanego od 1 stycznia 2017r. utworzenia Państwowej Inspekcji Bezpieczeństwa Żywności,
  • Podejmowane działania w regionie na rzecz edukacji, w tym realizacja przedsięwzięć strategicznych oraz Współpraca samorządów z WFOŚ.

Dodatkowo na spotkaniu przedstawiono projekt pt. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkalnictwa oraz przedsiębiorców w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”.

NIEODPŁATNE PORADNICTWO