BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Honorowe Nagrody Przewodniczącego Rady Powiatu i Starosty Kwidzyńskiego przyznawane są od 2000 roku osobom fizycznym, organizacjom pozarządowym oraz instytucjom za szczególne osiągnięcia na rzecz rozwoju powiatu oraz za praktyczne wdrażanie w życie idei samorządności.

Podczas uroczystości, która odbyła się 4 kwietnia 2014 r. w salach kwidzyńskiego zamku, Starosta Kwidzyński Jerzy Godzik wręczył także doroczne nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz nagrody dla zawodników, którzy osiągnęli wyniki sportowe oraz zasłużonych trenerów i działaczy sportowych.

Jerzy Śnieg, Przewodniczący Rady Powiatu Kwidzyńskiego, gratulując wyróżnionym podkreślił, że nagrodzeni pozostawiają trwały ślad w powiecie kwidzyńskim i chociaż działają w różnych dziedzinach, to ich osiągnięcia i aktywność dowodzą prawdziwego wyczucia zagadnień lokalnych i wagi problemów zwykłych mieszkańców. Honorowe Nagrody Przewodniczącego Rady Powiatu Kwidzyńskiego przyznano Barbarze Wojciechowskiej - sołtysowi Cygan, Mieczysławowi Szewczykowi - prezesowi Gminnego Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Ryjewie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Sadlinkach i Henrykowi Ordonowi - Przewodniczącemu Rady Gminy Kwidzyn.

Honorowe Nagrody Starosty Kwidzyńskiego odebrali: Edward Cykał -  Przewodniczący Rady Gminy Gardeja, Kazimierz Zima - Przewodniczący Rady Gminy Ryjewo, Marek Szulc - radny powiatu kwidzyńskiego i działacz samorządowy w Prabutach.
Doroczna Nagroda Starosty Kwidzyńskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury trafiła do zespołu Cyganeczki z Cygan, Edward Budysia, prowadzącego od wielu lat zespoły wokalne i instrumentalne, Ewy Niewolskiej-Ozgi - malarki z Ryjewa oraz chóru LIRA, działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Ryjewie.

Laureaci nagrody Starosty Kwidzyńskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu to Jerzy Stankiewicz - nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum w Nowym Dworze (gmina Kwidzyn) i trener unihokeja, Marek Ścibiński - nauczyciel w Zespole Szkół w Gardei i trener unihokeja,  Jarosław Dubas - nauczyciel w Zespole Szkół w Gardei oraz trener piłki ręcznej, Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy w Kwidzynie, Andżelika Przybylska - dyskobolka, zawodniczka Kwidzyńskiego Klubu Lekkoatletycznego Rodło, Zbigniew Jost - mistrz Polski Juniorów Młodszych w biegach przełajowych oraz Artur Szachmytowski - trener pływacki.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja