BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Program dotyczący szerokopasmowego dostępu do internetu realizowany jest w ramach programu Interreg III B Region Morza Bałtyckiego.

Starosta podkreślił, że wybór miejsca na zorganizowanie konferencji nie jest przypadkowy, gdyż samorząd stara się godzić przeszłość z wyzwaniami, które stoją przed powiatem na progu XXI wieku. Jednym z takich wyzwań jest szerokopasmowy dostęp do internetu.

 

Podczas konferencji zostały przedstawione między innymi takie tematy jak: ?Rozwój społeczeństwa informacyjnego w województwie pomorskim - Regionalny Program Operacyjny 2007-2013" oraz ?Koncepcja budowy sieci publicznych punktów dostępu do Internetu (PIAP) na obszarze powiatu kwidzyńskiego?.

Ten ostatni temat przedstawili przedstawiciele Biura Studiów i Projektów Łączności z Warszawy. W konferencji wzięli udział również goście z partnerskiego powiatu Osterholz. O rozwiązaniach stosowanych w Niemczech mówił dr. Derek Meier.

Jednym z gości był również Jerzy Kozdroń, poseł na Sejm RP. Konferencję prowadzili Małgorzata Wodejko członek Zarządu Powiatu Kwidzyńskiego oraz Aleksnader Zorena, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kwidzyńskiego.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja