BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Osiem drużyn walczyło o puchary w zawodach wędkarskich - spławikowych, dla osób niepełnosprawnych w Górkach, w gminie Kwidzyn. Organizatorem dorocznych zawodów jest Warsztat Terapii Zajęciowej w Kwidzynie, prowadzony przez Fundację "Misericordia".

W imprezie wzięli udział Wiesław Wosiak, wicestarosta kwidzyński, który powitał wędkarzy oraz dokonał uroczystego otwarcia zawodów oraz Kazimierz Gorlewicz, prezes Fundacji “Misericordia”. Wędkarze łowili ryby w stawach przy zabytkowym dworku, który jest siedzibą WTZ. Najwięcej ryb udało się złowić „Rodzince Kwidzyn”, wędkarzom reprezentujących środowisko osób niepełnosprawnych w Kwidzynie. Drugie miejsce zajęła drużyna „Przyjaciele Kwidzyn”. Na najniższym stopniu podium stanęli wędkarze z Domu Pomocy Społecznej w Kwidzynie.

W zawodach udział wzięły reprezentacje warsztatów Terapii Zajęciowej w Koniecwałdzie, Ryjewie, Dzierzgoniu i Kwidzynie, domów pomocy społecznej w Ryjewie i Kwidzynie oraz wędkarze, reprezentujący różne środowiska osób niepełnosprawnych. Nad prawidłowym wędkowaniem czuwał Krzysztof Piłkowski, sędzia główny zawodów z Polskiego Związku Wędkarskiego. Wszystkie ryby po złowieniu i policzeniu wróciły do stawów.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

NIEODPŁATNE PORADNICTWO

NPP

 

Geodezja

geodezja