BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Spotkanie informacyjne dla wnioskodawców programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, które dotyczyło projektów, współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Regionalnego, odbyło się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo.

Nie mogło na nim zabraknąć przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Kwidzynie. W spotkaniu uczestniczyli: Anna Świątkowska z Wydziału Rozwoju Powiatu i Polityki Społecznej, Aneta Mroczko z Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia Publicznego, Wojciech Łach z Wydziału Infrastruktury i Inwestycji oraz Tomasz Pisarek z zarządu powiatu kwidzyńskiego.

Podczas spotkania poruszono między innymi tematy dotyczące zasad i ocen projektów i zasady DNSH, czyli niewspierania i nieprowadzenia działalności gospodarczej, która jest szkodliwa dla środowiska. Szczegółowo omówione zostały priorytety w przyznawaniu środków między innymi w takich dziedzinach, jak kultura, szkolnictwo zawodowe, mobilność i efektywność energetyczna. Środki dla Pomorza w nowym rozdaniu to 8,2 mld zł. Organizatorem spotkania był Urząd Marszałkowski w Gdańsku.

zalacznik 6 spotkanie

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja