Centrum Organizacji Pozarządowych M.A.P.A. Obywatelska organizuje bezpłatne szkolenie z nowych wzorów ofert, umów i sprawozdań dla organizacji pozarządowych.

Szkolenie odbyłoby się 06/12/2019 o godz. 10:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych M.A.P.A. Obywatelska, ul. Odrowskiego 10 w Kwidzynie.

Bardzo ważnym jest, abyście Państwo wzięli udział w tym szkoleniu, ponieważ zmiana przepisów prawa i nowe wzory w stopniu znaczącym różnią się od poprzednich. Obowiązywać będą na wszystkich szczeblach samorządów (gmina/miasto, powiat, województwo).

Zgłoszenia zainteresowanych organizacji należy przesyłać, podając w mailu imię i nazwisko, reprezentowaną organizację oraz dane kontaktowe do 04/12/2019 do godz. 12:00 (pierwszeństwo uczestnictwa dla osób, które wysłały zgłoszenia /liczba miejsc ograniczona).

Zachęcamy do udziału.

NIEODPŁATNE PORADNICTWO