BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

11.12.2019 roku w Zabytkowej Sali Reprezentacyjnej Domu Towarzystwa Kredytowego w Łodzi odbyła się IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu i Programu pod tytułem „Samorządowy Lider Edukacji”. Na uroczystości goszczono kilkudziesięciu prezydentów, wójtów, burmistrzów i starostów, reprezentujących samorządy z całej Polski.

Ideą Programu "Samorządowy Lider Edukacji" jest identyfikowanie i promowanie jednostek samorządu terytorialnego, które posiadają szczególne osiągnięcia w dziedzinie rozwoju edukacji i systemu oświaty, a także podnoszenie jakości działań samorządów w sferze lokalnej polityki edukacyjnej.
Z ramienia Starostwa Powiatowego w Kwidzynie w uroczystości udział wzięli Starosta Kwidzyński, Jerzy Godzik oraz Danuta Woronowicz, Członek Zarządu Powiatu Kwidzyńskiego.
Powiat Kwidzyński został uhonorowany Wyróżnieniem Nadzwyczajnym Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego za największy progres w dziedzinie projektowania i wdrażania nowatorskich rozwiązań w edukacji w stosunku do poprzedniego postępowania certyfikacyjnego. Przedstawiciele Powiatu Kwidzyńskiego mieli również zaszczyt otrzymać „Certyfikat Złoty” w wyniku uzyskania już po raz szósty wyróżnienia „Samorządowy Lider Edukacji” co potwierdza, iż realizowana przez nie nowoczesna i innowacyjna polityka oświatowa ma charakter wieloletni, prowadzona jest w sposób strategiczny, konsekwentny i zgodny z najwyższymi standardami. „Certyfikatem Złotym”, który został przyznany Powiatowi Kwidzyńskiemu potwierdzono, że odznaczona nim jednostka samorządu terytorialnego realizuje lokalną politykę edukacyjną w sposób innowacyjny, nowatorski, progresywny i efektywny, wdrażając przy tym pionierskie rozwiązania programowe, organizacyjne i kadrowe w systemie oświaty. Ten Certyfikat, jak i towarzyszący mu Znak Jakości „Samorządowy Lider Edukacji” stanowią potwierdzenie przestrzegania przez JST najwyższych standardów jakościowych w dziedzinie zarządzania lokalną przestrzenią edukacyjną. Certyfikat posiada ważność 12 miesięcy. Każdy samorząd nagrodzony wyróżnieniem otrzymał recenzję swoich działań edukacyjnych, sporządzoną przez ekspertów Komisji Konkursowej.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja