BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Konkurs filmowy „Europejski Rok Umiejętności” dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych ogłosiło Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej”.

W konkursie mogą wziąć udział uczennice i uczniowie pojedynczo lub w duetach ze szkół branżowych, techników i liceów mających siedzibę na terenie województwa pomorskiego, w tym powiatu kwidzyńskiego.

Prace należy nadsyłać najpóźniej do 27 października. Organizatorzy konkursu informują, że wystarczy nagrać i przesłać krótki filmik (3-5 minut) promujący Europejski Rok Umiejętności. Prace mogą przedstawiać np. projekty szkolne w zakresie doskonalenia umiejętności zawodowych, praktyki zawodowe odbywane przez uczniów, działania w ramach projektów unijnych skierowanych do młodzieży dotyczące rozwoju kwalifikacji i kompetencji, a także scenki dotyczące wybranych przez młodzież zawodów i związanych z nimi umiejętnościami. Inspiracją mogą być zakończone niedawno zawody Euroskills 2023 w Gdańsku.

To największy konkurs edukacyjny i umiejętności zawodowych w Europie, który odbywa się co dwa lata. Na zwycięzców konkursu filmowego czekają atrakcyjne nagrody pieniężne: I miejsce - 2000 zł, II miejsce - 1200 zł i III miejsce - 600 zł. Prace należy nadsyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz ze skanem wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego. Formularz i regulamin konkursu znajdują się na stronie: https://pomorskieregion.eu/aktualnosci/konkurs-filmowy-dla-mlodziezy/

zalacznik 6 Plakat Konkurs Europejski Rok Umiejetnosci

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja