BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” oferuje nową wirtualną lekcję dla uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych.

We współpracy z Aleksandrą Borowicz z Uniwersytetu Gdańskiego, członkinią Team Europe oraz PECSA powstał kolejny projekt edukacyjny w cyklu „Lekcja o wartościach” skierowany do uczniów pomorskich szkół.

Na projekt składa się półgodzinny film „Cele i wartości Unii Europejskiej. Zjednoczona w różnorodności” oraz krótki materiał dydaktyczny dla nauczycieli, zawierający między innymi zadania do wykonania dla uczniów. SPUE zachęca dyrektorów szkół i nauczycieli do zaprezentowania uczniom nagrania, a także do przeprowadzenia z nimi dyskusji oraz zrealizowania zaproponowanych zadań. Lekcja jest bezpłatna i zostanie przesłana zainteresowanym placówkom. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem imienia i nazwiska dyrektora/nauczyciela, nazwy i adresu szkoły, orientacyjnej liczby uczniów, która będzie odbiorcą lekcji oraz zwrotnego adresu e-mail, na który zostanie wysłane nagranie i materiały. Cały czas SPUE udostępnia poprzednie wirtualne lekcje:
„Lekcja o solidarności” – Przemysław, Staroń,
„Tożsamość, suwerenności i nasze miejsce w Europie” - prof. dr hab. Cezary Obracht-Prondzyński,
„Lekcja o wolontariacie młodzieżowym” - Szymon Knittert.
https://pomorskieregion.eu/dzialalnosc/edukacja-europejska-i-obywatelska/lekcja-o-wartosciach/

 

 Wirtualna lekcja1 Wirtualna lekcja2 

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja