BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

W Kwidzyńskim Parku Przemysłowo-Technologicznym w Górkach, w gminie Kwidzyn odbyło się seminarium informacyjne, którego głównym tematem było zapoznanie potencjalnych beneficjentów z istniejącymi możliwościami finansowania przedsięwzięć w ramach programów międzynarodowych.

Spotkanie zorganizował Urząd Marszałkowski w Gdańsku. Współorganizatorem wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Kwidzynie. Uczestników seminarium powitał Jerzy Godzik, starosta kwidzyński. W spotkaniu wzięli udział między innymi samorządowcy z powiatów województwa pomorskiego, przedstawiciele organizacji pozarządowych i różnych instytucji, które realizowały lub zamierzają realizować różnego rodzaju projekty. Samorząd powiatu, oprócz starosty kwidzyńskiego, reprezentowali wicestarosta Wiesław Wosiak i Tomasz Pisarek z zarządu powiatu kwidzyńskiego.

W tematykę programów międzynarodowych wprowadziła uczestników spotkania Monika Cholewczyńska-Dmitruk z Departamentu Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku. Podczas spotkania zaprezentowane zostały między innymi doświadczenia i rezultaty związane z realizacją międzynarodowych projektów. Przedstawiono też programy międzynarodowe dostępne dla mieszkańców województwa pomorskiego. Tylko w latach 2014-2020 dofinansowanie dla pomorskich instytucji, w ramach programów międzynarodowych, zarządzanych przez Komisję Europejską, wyniosło 512 mln euro. To ogółem 975 projektów z udziałem pomorskich instytucji.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja