BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

W Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku odbyła się konferencja „Kompetencje, kreatywność, komunikacja. Fundusze Europejskie na rzecz rozwoju dzieci”.

Wzięły w niej udział Renata Majda, kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Anna Świątkowska z Wydziału Rozwoju Powiatu i Polityki Społecznej. Główny cel konferencji to upowszechnienie dobrych praktyk w zakresie wsparcia dziecka i rodziny, w tym w placówkach wsparcia dziennego, prowadzonych przez organizacje.

Spotkanie było też okazją do podziękowania dla wszystkich działających w ramach projektu „Stacja Lębork, Kościerzyna, Kwidzyn, Miastko - Usługi Społeczne Wsparcia Rodziny”, w którym uczestniczy samorząd powiatu kwidzyńskiego. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kwidzynie realizuje projekt w partnerstwie z Chorągwią Gdańską Związku Harcerstwa Polskiego, w tym z Hufcem ZHP w Kwidzynie. Wsparciem w powiecie kwidzyńskim objętych jest 40 rodzin, w tym także rodzin zastępczych oraz 20 seniorów. Projekt zapewnia kompleksowe wspieranie rodziny. W jego ramach udzielane jest między innymi wsparcie specjalistyczne dla rodzin (psycholog, opiekun rodziny, pedagog, poradnictwo, warsztaty podnoszące wiedzę). Organizowane były też różne spotkania dla rodzin zastępczych. Partnerom i wolontariuszom działającym w ramach projektów podziękował harcmistrz Łukasz Kochowski, komendant Chorągwi Gdańskiej Związku Harcerstwa Polskiego.

zalacznik 4 Stacja Kwidzyn seminarium

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja