BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

3 i 4 czerwca (sobota i niedziela) na parkingu przy ul. 11 Listopada w Kwidzynie rozpoczęty zostanie sezon foodtruckowy. Do Kwidzyna przyjadą mobilne restauracje z całej Polski.

Wstęp na festiwal jest bezpłatny. W sobotę food trucki będą otwarte w godz. 12.00 - 21.00, natomiast w niedzielę w godz. 12.00 - 20.00.

To już piąta edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Kwidzynie. To jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce. W wydarzeniu udział biorą food trucki z całego kraju, które dobierane są pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Festiwal organizowany jest w ponad 30 miastach, w tym także w Kwidzynie. Na smakoszy będą czekać przysmaki z różnych stron świata. Organizatorzy podkreślają, że w food trucku z kuchnią gruzińską serwowane będą kultowe przysmaki tego regionu, czyli pierożki chinkali, chaczapuri, placek lobiani oraz szaszłyki. Poszukiwaczom ostrych i wyrazistych smaków polecamy odwiedzić food trucka z kuchnią meksykańską. Znajdziecie tam między innymi aromatyczne burrito oraz chrupiące, wypełnione dodatkami po brzegi taco. Nie zabraknie też klasyków street foodu, takich jak: burgery, hot dogi oraz chrupiące frytki belgijskie, serwowane w duecie z rzemieślniczymi sosami. Miłośnikom słodkości polecamy hiszpańskie pączki churros oraz świeże owoce w czekoladzie.

Festiwal Smaków Food Trucków to zarówno dobre jedzenie, jak i rozrywka dla całej rodziny. Emocji i uśmiechu najmłodszym uczestnikom ma dostarczyć strefa kolorowych dmuchańców. Organizatorzy zaplanowali także grę terenową. Dla zwycięzców organizatorzy przygotowali nagrody: bony na dania z food trucków oraz festiwalowe gadżety. Przedstawiciele mobilnych restauracji zawalczą o tytuł Najsmaczniejszego Food Trucka. Każdy będzie mógł zagłosować na swojego faworyta.

 Festiwal Food Truckow1 Festiwal Food Truckow2 

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja