BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

„Mosty przyjaźni” - pod taką nazwą w Bibliotece Miejsko-Powiatowej w Kwidzynie został zorganizowany piknik polsko-ukraiński.

Gry i zabawy, konkursy z nagrodami, warsztaty „Zrób i zabierz do domu” to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla uczestników pikniku.

Impreza została zorganizowana w ramach projektu „Pomorskie z Ukrainą, Powiat Kwidzyński z Ukrainą”, którego celem jest wsparcie obywateli Ukrainy, którzy przebywają od 24 lutego 2022 roku w województwie pomorskim i powiecie kwidzyńskim z powodu agresji rosyjskiej. W pikniku uczestniczyli między innymi Wiesław Wosiak, wicestarosta kwidzyński i Renata Majda, kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kwidzynie.

W projekcie „Pomorskie z Ukrainą Powiat Kwidzyński z Ukrainą” uczestniczy czterdziestu obywateli Ukrainy, w tym dziesięcioro dzieci. W jego ramach odbywają się między innymi kursy i szkolenia zawodowe, nauka języka polskiego, różnego rodzaju konsultacje, w tym psychologiczne, a także warsztaty. Samorząd powiatu uzyskał na realizację projektu ponad 480 tys. zł w ramach Działania 14.1 Integracja imigrantów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja